Faaliyetlerimiz

  • 05 Ekim 2021
Çatı Panelleri

Bir yapının çatısı; kar, yağmur, fırtına gibi doğa şartlarından en çok etkilenen, aynı zamanda yapının mimarisinin en önemli bölümlerinden biridir.

Teknopanel’in sandviç çatı panelleri ile özellikle endüstriyel yapıların çatı kaplamalarında ısı, nem, su, ses yalıtımı ve yangına dayanım sağlayabilirsiniz. Böylece zorlu doğa şartlarına karşı yapınızın gücüne güç katarsınız.

Teknopanel, yatırımcıların ve tasarımcıların yapılarda duydukları ihtiyaçlara göre, 3 ve 5 hadveli formlarda, standart ve gizli vidalı seçenekleriyle PUR, PIR, Mineral Yün ve EPS yalıtımlı çatı panelleri üretiyor. Ürün yelpazesinde düşük eğimli teras çatılar için Membranlı, modern hayvancılık ve tavukçuluk tesisleri için CTP’li çatı panellerini de sunuyor.

PUR/PIR Yalıtımlı Çatı Panelleri

PUR/PIR yalıtımlı sandviç çatı panellerinin hava geçirmezlik özelliğiyle yapılarınızda mükemmel ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. Yapınızı yangına karşı dayanıklı hale getirmek için de, PUR’un yangına dayanım performansı artırılıp geliştirilmiş hali olan FM onay sertifikalı PIR yalıtım alternatifini seçebilirsiniz.

PUR / PIR Yalıtımlı Çatı Panellerinin Üretim Seçenekleri

Enerji verimliliği yüksek, konforlu ve güvenli ortamlar yaratan, uluslararası standartlara uygun PUR ve PIR yalıtımlı sandviç çatı panelleri, 3 hadveli çatı panel ve 5 hadveli çatı panel formlarıyla istenilen açıklıkların güvenle geçilmesini sağlıyor.

2 m ile 15 m arası istenilen boylarda ve 40 mm’den 200 mm’ye değişen kalınlıklarda üretilebilen, geniş renk yelpazesine sahip PUR/PIR yalıtımlı sandviç çatı panelleri yapılarınız için hem estetik hem de akıllı çözümler sunuyor.

PUR / PIR Yalıtımlı Çatı Panellerinin Kullanım Alanları

PUR/PIR yalıtımlı sandviç çatı panellerinin kullanım alanları arasında;

  • Endüstriyel Tesisler
  • Ticari Yapılar
  • Sosyal Yapılar
  • Soğuk Depolar
  • Tarım ve Hayvancılık Yapıları
  • Enerji Santralleri